Віброплатформа Zoryana KMS602C

Артикул: 46818

12,680.00 грн.

Купити в 1 клік
Поділитись:

Шукаєте універсальний і багатофункціональний тренажер-масажер? Зверніть увагу на віброплатформу Zoryana KMS602C. Цей невеликий апарат здатний замінити заняття фітнесом, дорогі антицелюлітні процедури і дієти, а крім цього він вельми позитивно позначається на здоров’ї.

Унікальний вплив

Використовувати віброплатформу з однаковою ефективністю можна і новачкам, і досвідченим спортсменам. Всього за 5 хвилин процедури цей апарат дозволяє домогтися такого ж результату, як при тривалих і інтенсивних тренуваннях, тільки зусиль для цього докладати не потрібно.

За рахунок природної реакції тіла людини на вібрацію в організмі відбуваються скорочення і розслаблення м’язів, опрацьовуються навіть ті, змусити працювати які при звичайному тренуванні практично неможливо.

Вражаючий результат

Увімкніть платформу і довіряйте їй. В цей час ви можете читати книги, дивитися телевізор або слухати музику. Всього кілька сеансів і не тільки ви, але й оточуючі помітять, як змінився рельєф вашого тіла, якими підтягнутими стали м’язи, як покращився колір шкіри.

Віброплатформа Zoryana KMS602C дуже компактна. Після занять її можна прибрати на полицю, або просто під ліжко.

Характеристики:

Швидкість вібрації 3000 об\хв
Частота 50 – 60 Гц
Потужність 200 Вт
Тип живлення AC 220В
Рівень шуму 50 Дб
Розміри 68х39х13 см
Вага 10 кг
Гарантія 2 роки

Відгуків немає, поки що.

Залиште відгук до “Віброплатформа Zoryana KMS602C”

Замовити дзвінок