Зворотній дзвінок
(095) 432-22-92
Кошик

Користь масажного обладнання

З чим у вас асоціюється відпочинок? Чашечка кави, затишний плед, улюблена книга... Якщо ж доповнити список масажем, результат перевершить всі очікування. Записуватися на прийом до фахівця тепер немає потреби, тим більше, що підшукати хорошого професіонала досить проблематично. Масажний салон у вас вдома – мрія стала реальністю. Компактні або досить значних розмірів масажери тепер доступні кожному з нас, а в чому полягає їх користь для організму, розглянемо далі.

Користь масажних крісел

Користь масажного обладнанняЯкщо у вас є можливість придбати масажне крісло, не відкладаючи зробіть це. Незаперечна користь цього винаходу для здоров'я людини проявляється в першу чергу в
 • розслабленні м'язів;
 • стимулювання роботи внутрішніх органів;
 • поліпшення кровообігу;
 • підвищенні рівня насичення тканин киснем;
 • забезпеченні фізичного та психологічного комфорту;
 • зміцненні організму;
 • посилення захисних функцій імунітету;
 • розвитку витривалості.
Безперечною перевагою є комплексний вплив на весь організм, а не тільки на окремі частини тулуба, а можливість підібрати найбільш оптимальний режим завдяки різним видам масажу значно підвищує ефективність використання.Крім цього будь-яка модель масажного крісла виглядає дуже солідно і чудово вписується в будь-яку обстановку, нерідко стаючи одним з головних достоїнств приміщення.

Користь масажних накидок

Масажні накидки, які спочатку розроблялися виключно для використання в автомобілях для профілактики і лікування «професійних» хвороб водіїв, пов'язаних з веденням сидячого способу життя, знайшли гідне застосування і в домашніх умовах. Дія їх багато в чому схоже з масажними кріслами, але компактність і можливість закріпити на будь-яке сидіння і ефективно використовувати при необхідності і вдома, і на роботі, і, звичайно ж, більш доступна ціна, значно підвищують затребуваність цієї групи товарів серед покупців.Є лише одне «але». І полягає воно в значно спрощеному варіанті цих моделей у порівнянні з кріслами, а також у значно обмеженої області масажного впливу. Найчастіше воно розподіляється тільки на спину, рідше на шию і плечі, і ще рідше на стегна і руки. Ноги взагалі залишаються без уваги.

Користь масажних подушок

Масажні подушки – компактний, доступний і дуже зручний варіант для тих, хто страждає від захворювань хребта і суглобів, кого регулярно турбують мігрені, нав'язливі страхи, безсоння і т. п. Список можна продовжувати ще довго, але простіше зрозуміти сенс їх дії. Робота масажних подушок здійснюється за рахунок кількох груп роликів, які, рухаючись в заданому напрямку, розминають м'язи.Такий масаж покращує кровообіг, знімає скутість, стимулює природні процеси регенерації. Майже всі подушки володіють додатковою функцією прогрівання за допомогою інфрачервоного випромінювання, що дозволяє значно підвищити результативність проведених процедур.Безсумнівними перевагами масажних подушок є можливість використовувати їх для будь-якої частини тіла.

Користь масажерів для ніг

Масаж ніг – це не тільки неймовірно приємно, але й дуже корисно. Саме на ступнях розташовуються точки, стимулювання яких благотворно позначається на роботі всього організму і кожного з внутрішніх органів окремо.Використання масажерів для ніг допомагає вирішити практично всі проблеми зі здоров'ям. На сьогоднішній день до уваги споживачів представлені дуже компактні моделі, за допомогою яких можна поліпшити не тільки стан здоров'я, але і підвищити працездатність, позбутися депресії, покращити сон і придбати корисну звичку – завжди бути в гарному настрої.  

Користь масажерів для голови

Жителі багатьох країн впевнені, що на голові кожної людини розташовані спеціальні канали, що відповідають за встановлення зв'язку з Космосом. Правда це чи ні, нам не відомо, але ось те, що масаж голови приносить величезну користь всьому організму – факт незаперечний. Для того, щоб зробити цю процедуру доступною кожному, було створено масажери для голови. Впливаючи на нервові закінчення, розташовані на шкірі, вони стимулюють роботу всього організму, а ще
 • розслаблюють м'язи голови і всього тіла;
 • позбавляють від головного болю;
 • допомагають зняти напругу і втому;
 • підвищують працездатність.
На перший погляд все масажери даного типу однакові, але це лише з вигляду. Є створені виключно для релаксу, є лікувальні, але найбільшою популярністю користуються універсальні, які поєднують в собі всі ці особливості.Придбання масажера може стати відмінною інвестицією у власне здоров'я і щоб отримувати достойні відсотки, не відкладайте покупку на потім.