Зворотній дзвінок
(095) 432-22-92 (098) 119-22-91
(095) 432-22-92(098) 119-22-91Зворотній дзвінок
Кошик

Масажні крісла працюють не гірше масажиста – так?

Навіть не віриться, що масажні крісла були винайдені відносно недавно. Виробляти їх почали в 50-х роках минулого століття в Японії і за минулий час вони просто заполонили весь світ. Якщо раніше це обладнання викликало подив і захват, хоча було наділене однією, максимум двома функціями, то сьогодні його можна зустріти в будь-якому будинку, причому здібностей у нього стільки, що навіть армія масажистів не здатна досягти такого результату. Сумніваєтеся? Ми доведемо вам, що масажні крісла краще будь-якого професіонала.

Завжди до ваших послуг

Щоб потрапити на прийом до масажиста, треба витратити час на запис, на дорогу, на саму процедуру. Крісло завжди під рукою. Використовувати його можна в будь-який час дня і ночі, хоч будинку, хоч на роботі. Скажете, що можна викликати фахівця додому? Так, але це теж час. Графік відвідувань дотримуватися не завжди зручно, та і приватні виклики обходяться деколи в два рази дорожче, ніж та ж процедура в масажному салоні.Витрачати час і гроші не потрібно. Купити масажне крісло, і професіонал завжди буде до ваших послуг.

Вищий рівень професіоналізму

Скількома методиками масажу може володіти людина? Якщо досконало, то не більш ніж однією-двома, адже недостатньо освоїти ази, потрібно ще й набратися достатнього досвіду, перед тим, як надавати послугу на належному рівні.Крісла досвід не потрібен. Він на найвищому рівні володіє безліччю методик масажу, в тому числі і досить популярним на сьогоднішній день Шиацу. Довірити себе людині, який ненавмисно надавивши не на ту точку, може викликати важкі хвороби і навіть призвести до інвалідності, зважиться не кожен. Щодо крісла такі побоювання не виникає.

Один замість кількох

Масажне крісло одночасно працює над кількома частинами тіла. Хіба здатна на таке людина? Одночасно масажувати шию і спину, проводити антицелюлітні процедури в проблемних місцях, розминати стопу і кожен пальчик... Таке можливо, якщо над вашим тілом буде працювати ціла команда масажистів.

Незаперечні переваги

Жоден професійний масажист не зможе прогріти інфрачервоними променями область, над якою проводиться робота, а крісло може, і це дозволяє домогтися прекрасних і стійких результатів у профілактиці та боротьбі з безліччю захворювань. Яким би першокласним не був фахівцем, він не зможе провести сканування тулуба, виявити потребують першорядне увагу області, скласти план роботи з ними, а потім по мірі його виконання вносити коригування.Як часто під час процедури на масажному столі клієнт відчуває незручності і дискомфорт. Сором свого тіла, інші комплекси. З кріслом про ці дрібниці можна не думати і повністю розслабитися.До речі, з приводу розслабитися. Біль і неприємні відчуття важко відрегулювати, якщо тіло масажує людина, але коли в руках пульт управління, зробити це елементарно. Режим можна встановити різний для кожної області.І головне, ваше крісло ніколи не захворіє, не поїде у відпустку, не буде намагатися провести масаж швидше, щоб встигнути на побачення. А ще вона чудово вписується в будь-яку обстановку і прикрашає її.