Зворотній дзвінок
(095) 432-22-92 (098) 119-22-91
(095) 432-22-92(098) 119-22-91Зворотній дзвінок
Кошик

Масажери Marutaka - масаж при цукровому діабеті

Масажери і цукровий діабет, купити масажер для ніг в КиєвіВід цукрового діабету страждає величезна кількість людей, щодня їм доводиться справлятися з безліччю негативних симптомів, які супроводжують патологію. Ноги, на які навіть в здоровому стані припадає велике навантаження, страждають особливо сильно. При цукровому діабеті порушується циркуляція крові в судинах, які стають ламкими, погіршується чутливість кінцівок через збій нейронних зв'язок. Щоб уникнути подальших проблем - розвитку діабетичної стопи, появи виразок і ран, які погано заживають - лікарі рекомендують регулярно проводити масажні процедури. На ранніх етапах розвитку діабету масаж є профілактичним заходом, за допомогою якого вдається:

  • зняти набряклість, болючість і судоми;
  • поліпшити кровообіг;
  • усунути застійні явища;
  • відновити нейронні зв'язки, що дозволить повернути чутливість.

 

Marutaka – кращий масажер для діабетиків

Масажери при цукровому діабеті, купити масажер для ніг в Києві

 

Кращим вибором для діабетиків стануть масажери компанії Marutaka - масажні пристрої цієї марки здатні відтворювати різні масажні техніки. Позитивно впливають на кровотік, посилюючи його і запобігаючи онімінню стоп. Особливу увагу слід звернути на модель Marutaka Gold Pro, яку можна запрограмувати на проведення роликового, повітряно-компресійного, точкового, вібраційного, розминаючого і постукуючого масажів.

При цьому слід пам'ятати, що далеко не кожен масажер відповідає вимогам діабетиків. Пристрій має забезпечувати проведення певних технік, з послідовності яких складається лікувальний сеанс:

  • Погладжування. Це початок кожного сеансу, такий вплив допомагає підготувати нервові закінчення до подальших процедур.
  • Інтенсивне розтирання. За його допомогою відновлюють чутливість і мікроциркуляцію лімфи і крові в судинах.
  • Розминка. Вона необхідна для досягнення тонізуючого ефекту, зняття оніміння, скутості і спазмів у м'язових тканинах.
  • Вібраційний вплив. Він повинен поступово посилюватися, результатом впливу стає регенерація шкірних покривів і відновлення функціональності нервових закінчень.
  • Постукування. Вони допомагають зміцнити м'язи і поліпшити їх тонус.

Масажна процедура повинна проводитися вранці і ввечері протягом 15 хвилин. За цей час кожен елемент, з якого складається сеанс, необхідно повторити 2-3 рази. Важливо не перестаратися - масаж повинен бути безболісним і викликати виключно позитивні емоції.