Зворотній дзвінок
(095) 432-22-92 (098) 119-22-91
(095) 432-22-92(098) 119-22-91Зворотній дзвінок
Кошик

Який краще масажер для ніг

Здоров'я ніг - як правильно вибрати масажер


Через навантаження, які неминучі на протязі дня, через неправильний спосіб життя, через різні захворювання наші ноги страждають досить сильно. Недостатня рухливість чревата застоями і набряками, надмірне навантаження веде до болю і судом, навіть звичайна втома викликає чималий дискомфорт. Якісний масаж здатний вирішити багато проблем, проте таке задоволення коштує досить дорого, до того ж тільки регулярні процедури дають необхідний ефект. Що робити, якщо немає можливості оплачувати лікувальні сеанси на постійній основі? Непоганим варіантом стане використання масажного пристрою, який буде опрацьовувати виключно області нижніх кінцівок. Звичайно, важливо визначити, який масажер для ніг вибрати, щоб заміна була ефективною.
 

Види масажної дії і їх вплив на організм


Намагаючись визначити, який масажер для ніг найкраще підійде для вирішення тієї чи іншої проблеми, необхідно орієнтуватися на його можливості. Сучасні пристрої, створювані із застосуванням інноваційних технологій, здатні вельми вірогідно імітувати дії рук професійних масажистів. При цьому існує безліч різновидів масажної дії стосовно ніг, але ми розглянемо найбільш популярні:

 • Який краще масажер для ніг вибратиКласичний. Мається на увазі сеанс з трьох програм, які поперемінно змінюють одна одну - розтирання, розминання та погладжування. Він хороший при болях, набряклості ніг, наявності артритів і артрозів і задіюється на всіх проблемних ділянках. В результаті покращується обіг крові, усуваються негативні симптоми і поліпшується емоційна складова.
 • Тайський. Проводиться у напрямку від ступні до коліна методом натискання, розтирання і розминання. Добре знімає м'язові спазми, порушення функціональності опорно-рухової системи, забезпечує приплив енергії, загальне оздоровлення і легкість в ногах.
 • Китайський, він же шиацу. Вплив застосовується до ніг і зачіпає біологічно активні точки, тісно пов'язані з різними органами і системами. З його допомогою усувають хворобливість ніг, їх втому, спазми м'язів, стресові стани і покращують здоров'я всього організму.
 • Рефлексотерапія. Місце застосування - ступні, розминання і розігріваючі розтирання впливають на область від пальців до п'яти, опрацьовуючи при цьому акупунктурні точки, знімаючи втому і забезпечуючи приплив енергії.
 • Лімфодренажний. Впливає на гомілки, ікри і щиколотки, покликаний виводити токсини, нормалізувати відтік лімфи, усувати набряклість.

 

Масажери і їх функціонал


То який масажер для ніг купити? Зрозуміло, оптимальне рішення буде грунтуватися на тому, що саме необхідно для усунення тих чи інших проблем. Деякі пристрої розминають тільки стопи, інші опрацьовують не тільки їх, але і області гомілок і щиколоток. Є моделі, які опрацьовують м'язові тканини по всій площі ноги, виключаючи підошву. Користувачеві необхідно визначити, яка саме зона вимагає підвищеної уваги і як саме вона буде опрацьовуватися, оскільки деякі пристрої відтворюють тільки один вид масажу, але є і комбіновані пристрої, здатні використовувати різні системи. І чим ширше функціонал масажеру, тим вище його вартість. Додатково прилади можуть бути забезпечені різними насадками, автоматичними програмами з регульованою силою впливу. Основні види масажу наступні:

 • Роликовий. Застосовується найчастіше, оскільки роликові елементи здатні відтворювати більшу частину масажних технік, включаючи точкові натискання.
 • Вібраційний. У більшості випадків мова йде про масажні платформи, що відтворюють вплив завдяки вібродвигуну.
 • Компресійний. Вплив здійснюється шляхом наповнення стисненим повітрям подушок і їх спустошенням, що створює масажні хвилеподібні рухи.
 • Гідромасаж. Задіюється в області ступень, його виробляють водяні струмені.
 • Інноваційні технології.

Додатково може застосовуватися інфрачервоне тепло, завдяки якому посилюється лікувальний ефект, поліпшується кровообіг, зміцнюється імунітет, зникає хворобливість в м'язах і судоми.
 

Виробники масажерів


Зрозуміло, існує безліч компаній, які займаються розробкою та виготовленням масажерів. Але, як і в будь-якій сфері серед них є безсумнівні лідери, чиї моделі зарекомендували себе з найкращого боку, так що, вибираючи масажер, не завадить орієнтуватися і на бренд:

 • Який краще масажер для ніг вибратиЯпонський бренд Marutaka випускає професійні моделі, які на даний момент є найбільш популярними і мають найбільшій функціонал. Ці моделі чудово справляються з негативною симптоматикою різних патологій, а також з слідками втоми.
 • Продукція Yamaguchi, Японія. Випускає масажери з 1976 року, багато які з них здатні відтворювати відразу кілька видів впливу і обладнані функцією прогріву.
 • Casada, масажери з Німеччини. Компанія виробляє як досить бюджетні моделі, так і масажери класу Преміум, здатні робити роликовий і компресійний масаж, відтворювати техніку шиацу, задіяти інфрачервоний прогрів.
 • US medica діє в Америці і виробляє відносно недорогі, але цілком якісні масажери протягом тридцяти років.
 • Моделі виробника Zoryana потрапляють в цінову категорію від недорогих до дуже дорогих пристроїв і здатні відтворювати вібромасаж, акупунктурний, компресійний і розтираючий вплив і інфрачервоний прогрів.

Цей перелік можна продовжувати і далі, вам же залишається вибрати найбільш вдалу модель під власні потреби і переваги.