Зворотній дзвінок
(095) 432-22-92 (098) 119-22-91
(095) 432-22-92(098) 119-22-91Зворотній дзвінок
Кошик

Біль в ногах: що робити?

Біль в ногах - що робити, купити масажер для ніг в КиєвіОпорно-руховий апарат відповідає за рух і фізичні навантаження на тіло. Ми часто відчуваємо біль в ногах з різних причин: фізичні перевантаження, тривале знерухомлення, неправильне положення ніг, високі підбори та ін. Якщо біль після відпочинку не проходить, слід серйозно зайнятися цією проблемою.

Масаж стоп

Ступні є основою нашого тіла. Саме тут відбувається максимальне навантаження на ноги, тут зібрані нервові закінчення, через які відбувається зв'язок з внутрішніми органами. Тому масаж по техніці шиацу стане порятунком від больових відчуттів і спазмів у ступнях, зніме напругу і стимулює роботу життєво важливих органів. Процедуру краще проводити регулярно, попереджаючи розвиток патологій. На виручку прийде масажер для ніг Zoryana Lm809-a.

Поліпшення кровообігу

Малорухливий спосіб життя призводить до застійних явищ в судинах. У м'язи не надходить кров, насичена киснем. Тому кожен рух викликає больові відчуття. В такому випадку, треба стимулювати кровообіг і лімфотік гімнастичними вправами, а також проведенням масажних процедур для литкових м'язів. Глибокий масаж забезпечить масажер з повітряно - компресійними подушками, роликовим механізмом, ІЧ - прогрівом моделі Zoryana «Тарілка".

Як не допустити травми сухожилля

Від розтягування підколінного сухожилля частіше страждають спортсмени і люди з великими фізичними навантаженнями на ноги. При розтяжці або розриві сухожилля людина терпить пекельний біль. Щоб не допустити травми, необхідно перед тренуванням або іншими навантаженнями робити фізичну розминку. У профілактичних цілях рекомендують користуватися масажером для ніг.

Ноги вас не підведуть, якщо правильно підходити до фізичних навантажень і проводити регулярні масажні процедури. Купити масажер для ніг можна в нашому інтернет-магазині. Ми подбаємо про красу і здоров'я ваших ніг!