Ручний масажер

Масажер для голови Brainy (Брейні) .

Brainy (Брейни) — это совершено потрясающий, непохожий ни на что другое капиллярный массажер для головы.

Learn More

352.00 грн.

Ручний постукуючий масажер Tappymed 2 (Таппімед 2) .

Во второй версии популярного ручного массажера учтены все пожелания пользователей этого устройства. Безопасные силиконовые насадки, позволяющие выбирать вид и интенсивность массажа, удобство использования, снижение уровня шума и многое другое.

Learn More

2,550.00 грн.

Як відомо, будь-який вид масажу – це мистецтво дотику до тіла людини, яке благотворно впливає на функціональний стан всього організму.

Завдяки своїм невеликим розмірам і доступній ціні, ручні масажери сьогодні отримали величезне поширення в усьому світі і, звичайно, в Україні.

Види ручних масажерів

Купити ручний масажер в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині CASADA VIP. Наші кваліфіковані продавці-консультанти завжди готові запропонувати вам товар високої якості з необхідними для вас функціями. В залежності від того, масаж якої ділянки тіла вам необхідний, ручні масажери поділяються на:Ручний масажер

  • Ручний масажер для голови.
  • Ручний масажер для спини.
  • Ручний масажер для шиї.
  • Антицелюлітний масажер.
  • Ручний постукуючий масажер.

Ручні масажери для спини сьогодні дуже поширені. Адже хребет є стовбуром всього організму. Масаж, цієї життєво важливої частини людського тіла, дозволяє відновити працездатність, зняти напругу, втому з м’язів і поліпшити роботу суглобів.

Не менш популярні ручні масажери для шиї. Адже завдяки цим пристроям, масаж можна проводити вдома, граючи з дітьми або відпочиваючи в зручному кріслі, в офісі, не відриваючись від виконання поставлених завдань, і навіть під час керування автомобілем. Використання масажерів для шиї дозволяє поліпшити кровообіг кори головного мозку, знімає напругу з м’язів шиї, підвищує імунітет і повністю покращує самопочуття.

Купуючи ручні масажери для дому в інтернет-магазині CASADA VIP, ви вкладаєте свої заощадження не тільки на товар, але і здоров’я свого організму.

Жінкам ми пропонуємо купити антицелюлітний масажер. Це пристрій нагріває шкіру на ділянках, які масажуються, збільшує кровообіг, що дозволяє знищувати жир в підшкірному шарі, зменшує застій лімфи і прискорює обмінні процеси організму. Використання жорсткої рукавиці із застосуванням ефірних масел, дозволять вам підсилити ефект і стимулювати розщеплення целюліту.

Купити масажер для тіла

Купити масажер для тіла може дозволити собі будь-яка людина. Завдяки своїм невеликим розмірам, малій вазі і дуже демократичній ціні, ці незамінні помічники додадуть вашій шкірі шовковистість, пружність і здоровий зовнішній вигляд.

Багато провідних фірм, що використовують при випуску своєї продукції сучасні технології, пропонують купити ручні масажери з нефритовими прогреваючими голівками. Адже нефрит стимулює вироблення колагену, який разом з еластином є структурним білком шкіри. Саме тому, останні моделі ручних масажерів випускаються саме з використанням цього мінерального каменю.

І так, якщо ви вирішили придбати ручний масажер в інтернет-магазині CASADA VIP, ми завжди будемо раді надати вам інформацію про останні новинки в цій сфері, запропонувати вам знижки і обговорити умови доставки товару в будь-який куточок України.

Замовити дзвінок