Зворотній дзвінок
(095) 432-22-92 (098) 119-22-91
(095) 432-22-92(098) 119-22-91Зворотній дзвінок
Кошик

Масажний стіл

Сортувати:
  • За замовчуванням
  • Акційні
  • По новизні
  • По популярності
  • Спочатку дешеві
  • Спочатку дорогі
Фильтр

Кожен масажист знає, що забезпечити собі постійний потік клієнтів завжди було досить важко, а тепер, в еру сучасного обладнання, придбати яке може дозволити собі практично кожна людина, це ускладнилося подвійно. Шукати нову професію – не варіант, але можна спробувати знайти вихід зі сформованої ситуації. Наприклад, обзавестися якісної кушеткою. Можна обійтися і без неї, але от тільки це значно вплине на якість надаваних послуг.

Масажний стіл: розумне вкладення

Масажний стілДеякі помилково вважають, що масажний стіл є непотрібною тратою грошей і вишуканістю, цілі якої виключно естетичні. Але навіть якби це і було так, поставте себе на місце одержувача послуг. Адже одне і те ж блюдо, наприклад, яєчню, теж можна їсти з красивого сервізу або з брудної сковорідки. Смак один і той же, але враження зовсім інші. Так і масаж. Отримуючи його на столі, який застланий простирадлом і на сучасній масажній кушетки від одного і того ж фахівця, клієнт отримає абсолютно різний результат. Отже, перший плюс на користь масажного столу – естетичність, але це тільки початок. Щоб вплив на організм був максимально результативним і обов'язково позитивним, тіло клієнта має бути повністю розслабленим. Чи можна досягти цього, якщо покласти його на скрипучу і хитку основу або просто на рівну поверхню? Навряд чи він зможе в таких умовах відчути себе так само комфортно, як на масажному столі, який повторює анатомічні форми людського тіла, а значить другий незаперечний плюс – комфорт. Сучасні моделі масажних столів створені з урахуванням індивідуальних особливостей потенційних клієнтів, вони можуть використовуватися для людей з різним ростом і вагою, а також з різними параметрами тіла. Відрізняючись стійкістю і надійністю конструкції, вони дозволяють не думати про безпеку і повністю зосередитися на самій процедурі. Привертають увагу моделі, положення яких (висота, нахил, ширина) можна регулювати за допомогою пульта ДУ. Стійкість, надійність, довговічність експлуатації, можливість налаштувати положення у відповідності з індивідуальними особливостями клієнта, а також здатність складатися і при необхідності встановлюватися в будь-якому місці - ще одні переваги сучасних масажних кушеток.

Виробник має значення

Масажне обладнання зараз перебуває на піку популярності і серед існуючого асортименту, як і в будь-якій групі товарів, є оригінальна продукція, яка заслуговує уваги і поваги, а є жалюгідні імітації, що, намагаючись заощадити або ж будучи обманутими рекламою, купляють деякі наші співгромадяни. Якщо ви вирішили купити масажний стіл, в першу чергу зверніть увагу на продукцію Casada. Перебуваючи в ряду безумовних лідерів на світовому ринку протягом останніх кількох років, компанія пропонує увазі своїх клієнтів:

Масажні столи компанії Casada можуть відрізнятися по конструкції, типу оббивки, наповнювача та іншими параметрами. Щоб вибрати найбільш підходящий для себе, проконсультуйтеся з нашими фахівцями, вони допоможуть вам прийняти вірне рішення. Кажуть, що гарний майстер здатний працювати в будь-яких умовах, але пам'ятайте, масажні столи Casada – це найкращий помічник у вашій нелегкій праці. Заручіться підтримкою професіонала, щоб ваша робота приносила не тільки задоволення, але і відчутний прибуток.