Масажний стіл

4,990.00 грн.

2,590.00 грн.

3,550.00 грн.

-4%

3,570.00 грн. 3,420.00 грн.

-4%

3,450.00 грн. 3,300.00 грн.

-4%

3,450.00 грн. 3,300.00 грн.

-4%

3,450.00 грн. 3,300.00 грн.

-4%

3,450.00 грн. 3,300.00 грн.

-4%

3,450.00 грн. 3,300.00 грн.

-4%

3,450.00 грн. 3,300.00 грн.

-4%

3,450.00 грн. 3,300.00 грн.

-4%

3,370.00 грн. 3,220.00 грн.

-4%

3,450.00 грн. 3,300.00 грн.

-4%

3,450.00 грн. 3,300.00 грн.

-4%

3,450.00 грн. 3,300.00 грн.

-4%

3,450.00 грн. 3,300.00 грн.

Кожен масажист знає, що забезпечити собі постійний потік клієнтів завжди було досить важко, а тепер, в еру сучасного обладнання, придбати яке може дозволити собі практично кожна людина, це ускладнилося подвійно. Шукати нову професію – не варіант, але можна спробувати знайти вихід зі сформованої ситуації. Наприклад, обзавестися якісної кушеткою. Можна обійтися і без неї, але от тільки це значно вплине на якість надаваних послуг.

Масажний стіл: розумне вкладення

Масажний стілДеякі помилково вважають, що масажний стіл є непотрібною тратою грошей і вишуканістю, цілі якої виключно естетичні. Але навіть якби це і було так, поставте себе на місце одержувача послуг. Адже одне і те ж блюдо, наприклад, яєчню, теж можна їсти з красивого сервізу або з брудної сковорідки. Смак один і той же, але враження зовсім інші. Так і масаж. Отримуючи його на столі, який застланий простирадлом і на сучасній масажній кушетки від одного і того ж фахівця, клієнт отримає абсолютно різний результат. Отже, перший плюс на користь масажного столу – естетичність, але це тільки початок.

Щоб вплив на організм був максимально результативним і обов’язково позитивним, тіло клієнта має бути повністю розслабленим. Чи можна досягти цього, якщо покласти його на скрипучу і хитку основу або просто на рівну поверхню? Навряд чи він зможе в таких умовах відчути себе так само комфортно, як на масажному столі, який повторює анатомічні форми людського тіла, а значить другий незаперечний плюс – комфорт.

Сучасні моделі масажних столів створені з урахуванням індивідуальних особливостей потенційних клієнтів, вони можуть використовуватися для людей з різним ростом і вагою, а також з різними параметрами тіла. Відрізняючись стійкістю і надійністю конструкції, вони дозволяють не думати про безпеку і повністю зосередитися на самій процедурі. Привертають увагу моделі, положення яких (висота, нахил, ширина) можна регулювати за допомогою пульта ДУ. Стійкість, надійність, довговічність експлуатації, можливість налаштувати положення у відповідності з індивідуальними особливостями клієнта, а також здатність складатися і при необхідності встановлюватися в будь-якому місці – ще одні переваги сучасних масажних кушеток.

Виробник має значення

Масажне обладнання зараз перебуває на піку популярності і серед існуючого асортименту, як і в будь-якій групі товарів, є оригінальна продукція, яка заслуговує уваги і поваги, а є жалюгідні імітації, що, намагаючись заощадити або ж будучи обманутими рекламою, купляють деякі наші співгромадяни. Якщо ви вирішили купити масажний стіл, в першу чергу зверніть увагу на продукцію Casada.

Перебуваючи в ряду безумовних лідерів на світовому ринку протягом останніх кількох років, компанія пропонує увазі своїх клієнтів:

  • Як різні по довжині і ширині, так і універсального розміру моделі. Новачкам на замітку – оптимальними є столи 185 см в довжину і 75 в ширину. Можна вибрати й інші, але саме такі параметри є найбільш зручними для клієнта і майстра.
  • Столи з регулюючими висотою і рівнями. Якщо з висотою все зрозуміло і вона регулюється вручну або за допомогою пульта ДУ найчастіше для зручності майстра, то рівні створені спеціально для досягнення максимального результату під час процедури. Так, якщо опустити голову і шийно-плечову ділянку тіла клієнта трохи нижче рівня спини, вийде не тільки провести опрацювання у областей тіла яки потребують уваги, але і надати оздоровчий ефект на серцево-судинну систему організму.
  • Столи зі стандартною формою або у формі пісочного годинника. Якщо першим варіантом вже нікого не здивувати, то другий – це не тільки стильно, сучасно і оригінально, але і досить практично, оскільки дає можливість максимально наблизитися до тіла клієнта.
  • Столи з різною кількістю секцій. Моделі можуть бути як двох-трьох секційні, так і бути поділеними на 5 і більше частин. Це робить їх мобільними, більш зручними у використанні, а також значно підвищують результативність проведеного масажу, завдяки можливості підняти область тіла яка потребує уваги.
  • Столи з масивною конструкцією, які надовго встановлюються в масажному салоні і мобільні моделі, які збираються буквально за секунди і перетворюються в компактну валізку, ідеально підходять для майстрів, які надають послуги клієнтам на дому.

Масажні столи компанії Casada можуть відрізнятися по конструкції, типу оббивки, наповнювача та іншими параметрами. Щоб вибрати найбільш підходящий для себе, проконсультуйтеся з нашими фахівцями, вони допоможуть вам прийняти вірне рішення.

Кажуть, що гарний майстер здатний працювати в будь-яких умовах, але пам’ятайте, масажні столи Casada – це найкращий помічник у вашій нелегкій праці. Заручіться підтримкою професіонала, щоб ваша робота приносила не тільки задоволення, але і відчутний прибуток.

Замовити дзвінок