Зворотній дзвінок
(095) 432-22-92 (098) 119-22-91
(095) 432-22-92(098) 119-22-91Зворотній дзвінок
Кошик
Масажний матрац Yamaguchi Axiom Wave
Артикул: 47240

Масажний матрац Yamaguchi Axiom Wave

Артикул: 47240
Знято з виробництва
18 400 грн.
0 відгуків
 • + Безкоштовна доставка
 • + Оплата VISA / MasterCart
від 766 грнміс
Оформити розстрочку

Масажний матрац Yamaguchi Axiom WaveФізичні вправи можуть закінчиться неприємними відчуттями, зняти які допоможе професійний масаж. Замінити його може якісний масажний матрац - унікальна модель Yamaguchi Axiom Wave, завдяки якій швидко зникає біль в хребетній і спинній області, підвищується м'язовий тонус.

Yamaguchi Axiom Wave - масажний матрац для здоров'я спини

Основне завдання масажеру - відновити і підтримати функціональність опорно-рухової системи, підвищити гнучкість зв'язок, усунути біль і зняти блокаду в спинній області. Інтенсивна масажна дія збагачує м'язові тканини киснем і приводить в норму циркуляцію крові. Також серед особливостей впливу Yamaguchi Axiom Wave:

 • Наявність автоматичних програм з можливістю вибору інтенсивності процедури.
 • Проведення повітряно-компресійного і осьового скручуючого масажу.
 • Витягування тіла, делікатне опрацювання області розташування печінки і нирок, підшлункової залози.
 • Профілактика ревматизму, попередження остеохондрозу і поліпшення постави за допомогою ротаційного впливу.
 • Зміцнення репродуктивної системи.
Функціональність моделі

Масажна дія забезпечується повітряно-компресійною системою, вбудовані в конструкцію аеро-подушки виробляють м'які хвилеподібні рухи. Серед можливостей приладу:

 • Наявність чотирьох автоматичних програм, кожна з яких опрацьовує області тіла з різною інтенсивністю. При роботі СМАРТ на шию припадає 70%, на сідниці 20% і на поперековий відділ 10%. Якщо використовується програма ТЕРАПІЯ, аеромасаж застосовується до всієї області від шийного відділу до сідничного. При РЕЛАКС проводиться активне витягування попереку і крижів, РАСТЯЖКА розподіляє зусилля в такий спосіб - в зоні сідниць і шиї 60%, 40% припадає на поперек і область грудей.
 • Кожна з програм може відтворюватися в трьох рівнях інтенсивності.
 • При осьовому скручуючому масажі повітряні подушки виробляють затиск м'язових тканин і нервів з одного боку, розтягуючи їх з іншого, впливаючи на черевну порожнину. Витягування м'язів здійснюється в районі шиї, грудей і попереку.
 • Антистресовий лікувальний вплив виробляється завдяки положенню тіла в процесі масажу. При правильному положенні спини організм розслабляється найбільш ефективно, в горизонтальній позиції хребетний стовп відпочиває і насичується корисними речовинами, відбувається відновлення функціональності внутрішніх органів, поповнюється запас енергії.
Управління та комфорт

Управління матрацом здійснюється за допомогою русифікованого дистанційного пульта. З його допомогою користувач може зробити вибір масажної програми і визначити інтенсивність процедури.
Складна конструкція і невелика вага моделі дозволяє із зручністю транспортувати її з місця на місце, а також зберігати, не займаючи багато місця.

Характеристики
Кількість автоматичних програм 4
Інтенсивність масажу 3 режими
Кількість повітряних подушок 16
Тиск повітря шия, сідниці 400 кПа плечі, грудний відділ, поперек 300 кПа
Максимальна вага користувача 100 кг
Таймер 20 хвилин
Напруга 220-240 В/50-60 Гц
Потужність 36 Вт
Розміри в складеному вигляді 108х52,5х3/9 см
Розміри в складеному вигляді 58х52,5х9 см
Вага 5,2 кг
Виробник Yamaguchi, Японія
Гарантія 12 місяців
Написати відгук
Ви переглядали