Масажне крісло YAMAGUCHI Axiom YA-6000

Артикул: 45611

AXIOM YA-6000 – это беспорный флагман линейки роскошных массажных кресел YAMAGUCHI. Его эффектный дизайн покоряет с первого взгляда, а феноменальный функционал способен сотворить чудо, возрождая вас к жизни за считанные минуты.


174,370.00 грн.

Купити в 1 клік
Поділитись:

Скільки видів масажу ви можете назвати? П’ять? Десять? Масажне крісло YAMAGUCHI Axiom YA-6000 має 550!! комбінацій. На сьогоднішній день досить складно знайти більш сучасну модель, а які переваги заслуговують особливої уваги, розглянемо далі.

«Розумніші» конкурентів

Масаж – справа тонка і щоб він приносив виключно користь, потрібно насамперед визначити зони, які потребують додаткового стимулювання. Вбудований в масажне крісло сканер робить це швидко і дуже точно, а вже після проведеного аналізу стану хребта, форми рук і ніг, за справу береться мікрокомп’ютер. Інноваційна формула обчислення найбільш оптимальних комбінацій масажу дозволить домогтися максимального ефекту в кожному окремому випадку. Постійний контроль за результатами дасть можливість контролювати навантаження, що в свою чергу дозволить відчувати тільки приємні відчуття і уникнути болю в м’язах і суглобах, як буває при використанні неякісної продукції.

Компактно і стильно

Крісло YAMAGUCHI Axiom YA-6000 виглядає досить переконливо, але не варто лякатися розмірів. Знаючи про вимоги споживачів, виробники виготовили його таким чином, щоб воно займало якомога менше місця в кімнаті. Цікаво, що у відповідності з вибором режиму процедури і якщо він передбачає зміну положення крісла, в роботу включаються спеціальні «розумні» механізми, які самостійно відсунуть конструкцію від стіни на необхідну відстань.

Опрацювання, якій немає рівних

Більше всього в масажі потребує спина, шия і сідниці. Повністю автоматичне крісло виявить і інші зони, які потребують уваги, проте саме від шиї і, включаючи сідниці, а не від плечей і до попереку, як у деяких інших моделях, розташована найбільша кількість роликів, що забезпечує цим областям максимальне опрацювання різної сили і інтенсивності.

Основні характеристики

Варто відзначити, що ця модель зайняла більше 3-х років розробки, а це дало можливість зробити її практично універсальною і вона повністю відповідає вимогам потенційний покупців. Порівнюючи крісло даної моделі з іншими моделями, враховуйте наявність у ньому:

  • більше 500 масажних комбінацій;
  • можливості прогріву проблемних зон інфрачервоними променями;
  • цілих 15-ть рівнів сили повітр. компресії;
  • режиму витяжки;
  • масажу рук і унікального розширення;
  • можливості використовувати автоматику або налаштовувати програму вручну;
  • програми комплексного масажу ніг і стоп;
  • функції скручування і витягування;
  • можливості контролювати роботу крісла по Bluetooth за допомогою смартфона;
  • вбудованих колонок для прослуховування під час масажу улюбленої музики.

Приємним бонусом є стильна оббивка з ізносостійкого шкірозамінника з додатковими ущільненнями в області ніг і спини.

Масажне крісло YAMAGUCHI Axiom YA-6000 – вибір впевнених у собі людей.

Габарити (в складеному/розкладеному вигляді):

Довжина 155 см / 200 см
Висота 120 см / 99 см
Ширина 85 см / 85 см
Вага нетто 176 кг
Вага брутто 142 кг

Відгуків немає, поки що.

Залиште відгук до “Масажне крісло YAMAGUCHI Axiom YA-6000”

Замовити дзвінок