Масажне крісло Rongtai RT-8600S Space II

Артикул: 46137

134,838.00 грн.

Купити в 1 клік
Поділитись:

Масажне крісло Rongtai RT-8600S Space II є однією з останніх розробок і безсумнівним лідером продажів 2016 року. Хто знає, можливо, і в цьому році ніхто, крім нього, не зможе зайняти це почесне місце.

Майбутнє поруч

Ідеальні лінії і плавні вигини обтічного дизайну масажного крісла Rongtai RT-8600S Space II роблять його головним прикрасою будь-якого приміщення, а безліч функцій дозволяють порівнювати не з особистим масажистом, а з цілою групою професіоналів, які можуть працювати як окремо, так і в комплексі. Незважаючи на досить значні розміри, крісло економить простір, т. к. висувається вперед на 30 см виключно при необхідності.

Керувати кріслом можна вручну, за допомогою пульта ДУ або через смартфон. Програвання улюблених мелодій у найвищій якості підвищує ефективність процедури, т. до. дозволяє повністю розслабитися, а дивовижна підсвічування дарує додаткову насолоду.

Гордість виробника

У моделі закладені кращі напрацювання попередників. Власник крісла має можливість у будь-який час отримати якісний масаж всього тулуба. Глибину впливу забезпечує механізм, який може висуватися на 8 см вперед. Це дозволяє значно покращити результат після розминки шийно-комірцевого ділянки.

Анатомічна форма Rongtai RT-8600S Space II значно посилює комфорт під час процедури, а оптимізована і інноваційна технологія виконаної у формі букви L дуги одночасно приділяє увагу зоні від шиї до сідниць (область роботи на 60% більше ніж в аналогічних кріслах).

Якщо інші моделі мають функцію витягування хребта, то крім цих можливостей масажне крісло Rongtai RT-8600S Space II подібним чином працює і з ногами. Фіксуючи гомілки і проминая щиколотки, роликовий механізм м’яко тягне стопи вниз. Така процедура є кращою профілактикою артритів і артрозу, покращує кровопостачання, позбавляє від набряків, підвищує тонус судин і вен, а ще це дуже приємно.

Схожість з кріслом астронавта посилює функція нульової гравітації, яка дозволяє повністю розслабитися і значно підвищує результат впливу.

Додатковий бонус

Крісло Rongtai RT-8600S Space II буде не тільки завжди готовим до роботи, не устающим і не залежних виключно від людського фактора масажистом, але і прекрасним захисником приміщення від шкідливих іонів і бактерій. Модель оснащена інноваційною технологією очищення від пилу та інфекцій. Це дасть можливість дихати свіжим повітрям не тільки під час масажної процедури, але і досить довго після неї.

Виконане в сучасному стилі Масажне крісло Rongtai RT-8600S Space II відразу ж приковує до себе увагу, стає мрією, здійснити яку під силу кожному.

Відгуків немає, поки що.

Залиште відгук до “Масажне крісло Rongtai RT-8600S Space II”

Замовити дзвінок