Масажне крісло Casada SkyLiner A300

Артикул: 46135

125,120.00 грн.

Купити в 1 клік
Поділитись:

Зручний і багатофункціональний масажне крісло Casada SkyLiner A300 – це придбання, яке ви заслужили. Вартість повністю відповідає якості, а шукати дешевше, рівнозначно економії на своєму здоров’ї.

Здібності, які важко переоцінити

Унікальна конструкція з надійною стали відрізняється стійкістю і надійністю. Повітряні подушки допомагають м’яко, але результативно пропрацювати все тіло, покращують кровообіг і лимфоток, синхронна робота їх з роликами робить масаж ще приємніше. Займаючись ногами, крісло виконує ритмічні похитування, що одночасно з впливом на розташовані на стопах біологічно активні точки, зміцнює імунітет, покращує здоров’я в цілому та відновлює роботу всіх внутрішніх систем і органів.

Доповнюють масаж ніг магніти, постійно знаходяться в дію і підвищують бадьорість всього організму.

Приділяється увага і рук. Поліпшення кровообігу, зняття напруги і підвищення якості впливу на весь шийно-плечовий відділ відбувається завдяки м’якому разминанию повітряно-компресійними подушками.

Використовувати масажне крісло Casada SkyLiner A300 можна будь-якій людині незалежно від віку, зросту та інших параметрів тіла.

Види масажу

Власник масажного крісла Casada SkyLiner A300 у будь-який момент може отримати

  • постукуючий масаж, нагадує вплив великими пальцями людини;
  • роликовий масаж, мета якого створити отримання змінного напруги і розслаблення. Якщо він буде проводитися знизу вгору, буде відбуватися розгін лімфи, виводитися шкідливі речовини і токсини, поліпшуються обмін речовин;
  • розминаючий масаж, приділяє увагу точкам на спині, які опрацьовуються під час процедур голковколювання;
  • скручуючий масаж, який відмінно витягує хребет, покращує кровопостачання, виправляє поставу;
  • похлопываюший масаж, нагадує роботу долонями людини. Це бадьорить, тонізує, підвищує імунітет.

Крім цього доступні компресійна вплив, методика Шиацу, а також Dual-Action, що поєднує в собі дві різні техніки та інноваційна розробка Yunittsu, яка полягає в круговому массажировании біологічно активних точок.

Додаткові бонуси

Крісло піклується не тільки про свого власника, але і про приміщення, в якому воно розташоване. Іони очищають молекули повітря, знищуючи хвороботворні бактерії. Під час процедур можна слухати улюблену музику, або ж насолоджуватися абсолютною тишею і навіть трохи подрімати.

А ще модель бізнес класу відразу ж підкреслює статус свого власника, роблячи акцент на його неперевершеному смаку.

Відгуків немає, поки що.

Залиште відгук до “Масажне крісло Casada SkyLiner A300”

Замовити дзвінок