- 42%

Масажне крісло Casada Hilton 2

Артикул: 46148

143,680.00 грн. 83,200.00 грн.

Купити в 1 клік
Поділитись:

Унікальне поєднання ціни і функціональної наповненості – ось яка основна характеристика масажного крісла Casada HILTON 2. Ті, хто вже стали власниками цього дивного апарату, не уявляють, як раніше обходилися без нього і не збираються змінювати його на щось інше, нехай навіть і більш сучасне. Приєднуйтесь до числа цих щасливих людей і ви!

Види масажу

Крісло володіє наступними функціями:

  • розминка;
  • постукування;
  • шиацу;
  • поплескування;
  • розтяжка;
  • опрацювання роликами і компресійна вплив.

Крім стимулювання біологічно активних точок, які розташовані по всьому тілу, поліпшення кровопостачання, зняття втоми, спазмів і защемлень, позбавлення від болю, крісло проводить сканування і допомагає створити індивідуальну програму роботи з кожним користувачем.

Функція нульової гравітації властива усім моделям фірми Casada, але це крісло дає можливість надати позу, при якій голова знаходиться нижче ніг, щоб підвищує приємні відчуття і ефективність масажних процедур.

Опрацювання стоп і гомілок спільно з розтяжкою щиколоток розвиває гнучкість, позбавляє від набряків, зміцнює імунітет, очищає від токсинів і шлаків.

Можливість додаткового прогріву роликів сприяє посилення оздоровчого ефекту.

З турботою про кожного

Масажне крісло Casada HILTON 2 проводить індивідуальну роботу з кожним користувачем. Повторюючи контури тіла, ролики роблять точний масаж, м’яко впливаючи саме на які потребують уваги ділянки. Пульт ДУ спрощує управління, а завдяки підсвічуванню використовувати його можна навіть вночі, в цілковитій темряві. Вбудовані колонки дозволяють насолоджуватися улюбленими мелодіями, але при цьому, завдяки їх особливому розташуванню, не заважати іншим людям, що знаходяться в цьому ж приміщенні.

Масажне крісло Casada HILTON 2 – найкраще, що можна купити сьогодні!

Відгуків немає, поки що.

Залиште відгук до “Масажне крісло Casada Hilton 2”

Замовити дзвінок