Масажна накидка RT-2189

Артикул: 46894

15,900.00 грн.

Купити в 1 клік
Поділитись:

Багатьом людям, які роздумують над функціональністю масажних крісел і більш компактних накидок в голову приходить одне питання: «Чи зможе механічний масаж повноцінно замінити руки професійного майстра і лікувальні масажні процедури зокрема?». Розробники та користувачі, які встигли гідно оцінити масажну накидку Rongtai, стверджують, що – так, таке можливо!

Масажна накидка RT-2189 від компанії виробника масажного і оздоровчо-лікувального обладнання Rongtai можна використовувати як на звичайних, так і офісних кріслах, стільцях, диванах і навіть на автомобільному сидінні. Головною відмінністю масажної накидки від аналогічних моделей, представлених на ринку України в величезному асортименті, є її унікальна, запатентована компанією виробником роликова система, рух якої здійснює також спеціально розроблене інженерами міні-шасі, довжиною 496 міліметрів. Це дозволяє ефективно опрацьовувати 95% всієї спини, включаючи поперековий відділ, шийно-комірцеву зону і область плечового пояса.

Відмінні особливості та переваги масажної накидки RT-2189

У цій накидці інженери вперше використали 4 масажних головки, виконаних з силікону і які з точністю імітують форму людського пальця. Інженери компанії Rongtai спільно з чуттєвими терапевтами і майстрами східних технік масажу подбали, щоб унікальне міні-шасі штовхало масажні головки глибоко в тіло пацієнта під кутом в 115 градусів і при цьому ефективно впливали на більш значимі зони і акупунктурні точки, тобто так, як це відбувається при ручному масажі.

Величезний функціонал масажної накидки дозволяє здійснювати такі види масажу, як:

  • Синхронне опрацювання м’язів і м’яких тканин плечей і шиї, з точністю імітує професійний масаж в чотири руки.
  • Масаж, що розминає.
  • Постукування, яке виконується майстром, розслабленою долонею.
  • Терапевтичний японський масаж «Шиацу».
  • Акупунктурний або точковий масаж.
  • Повітряно-компресійний масаж.
  • Вібраційний масаж стегон і сідниць.

Крім того, масажна накидка Rongtai має функцію ручного режиму, щоб користувач міг самостійно регулювати інтенсивність оздоровчих процедур, вибирати зону впливу і комбінувати техніки масажу. Також модель оснащена інфрачервоним прогріванням, що дозволяє з максимальним ефектом використовувати всі перераховані вище техніки, і вібраційним механізмом, що впливає на стегна і сідниці користувача, запобігаючи тим самим виникнення застійних явищ в малому тазу.

Тестування в європейських клініках і лабораторіях показали ефективність масажної накидки RT-2189, регулярне застосування якої допомогло 95% учасників. Так систематичне використання даної моделі сприяло поліпшенню кровообігу, зняттю больових відчуттів в поперековій області і шийному відділі хребта, виведенню з організму солей і нормалізації роботи життєво важливих внутрішніх органів.

Масажна накидка Rongtai RT-2189: Характеристики

Масаж 3D-глибокий
Кількість роликів 4
Матеріал массажрих роликів силікон
Сканування зросту так
Види масажу проминання, вібрація, шиацу, постукування
Підігрів так
Довжина S-подібного роликового механізму 496 мм
Нахил роликів вперед 115 градусів
Товщина масажного механізму 182 мм
Кількість автопрограм 2
Ручні налаштування так
Налаштування роликів по ширині 3 режими
Налаштування роликів за інтенсивністю 3 режими
Налаштування проминання 3 режими
Налаштування постукування 3 режими
Напруга 24 В
Частота 50 Гц
Потужність 70 Вт
Клас безпеки II
Колір комбінований коричневий з червоним
Габарити 945 Х 515 Х 250 мм
Гарантія 12 місяців

Відгуків немає, поки що.

Залиште відгук до “Масажна накидка RT-2189”

Замовити дзвінок