Масажна накидка Casada Quattromed 3

Артикул: 3123

Новая версия массажной накидки оснащенна нефритовыми массажными роликами с подогревом. Оптимально подходит для использования как в автомобиле так и дома.


7,360.00 грн.

Купити в 1 клік
Поділитись:

Кажуть, що більшість проблем зі здоров’ям виникає через малорухливий спосіб життя, але що ж робити, якщо час, у який ми живемо, диктує свої правила. Рано вранці поспішаємо на роботу, проводячи по кілька годин в дорозі, потім комп’ютер, ділові зустрічі…і знову додому. Добре, якщо є власне авто, тоді хоча б час, проведений в пробці, принесе користь. Не вірите? Купите масажну накидку Casada Quattromed 3 і зможете переконатися в цьому.

Чудо, яке завжди буде під рукою

Унікальний компактний масажер спочатку був розроблений саме для водіїв, які проводили основний час за кермом, проте не менш ефективно таку накидку можна використовувати і в домашніх умовах або на роботі. Зручні ремені надійно закріплять її на будь-якому сидінні.

Безперечною перевагою Quattromed 3 є виготовлені з нефриту ролики. Ті, хто далекий від масажних процедур, вважає це просто красивим доповненням, що впливає на ціну товару, однак це не так. Будь який стоунотерапевт скаже, що саме нефрит є унікальним каменем, здатним ефективно відновлювати роботу всього організму, його омолоджувати, виводити шлаки і токсини і, на відміну від інших мінералів, дозволений для використання будь-якою людиною, так як не має протипоказань.

Ціна нефритового масажа у салонах досить дорога, хоча суть його полягає всього лише в стимулюванні певних ділянок тіла холодними або теплими каменями.

Безсумнівні переваги

Ефективність роботи накидки посилюється можливістю регулювати ширину впливу і його інтенсивність, а також декількома видами масажу. Роликовий і вібро – питань не викликають, достатньо навчиться регулювати потужність програми, але от масаж шиацу, призводить користувачів в справжній захват. Японська методика точкового впливу, адаптована під жителів нашої країни і їх потреби, а після втілена в масажній накидці Quattromed 3 дійсно дає результат.

Це вам не звичайна розминка! Це самий справжній майстер масажу, якого ви завжди можете взяти з собою.

Власники Quattromed 3 не тільки в будь-який час можуть отримати високоякісний масаж, але і довірити цій накидці своє здоров’я.

Докладні характеристики:

Види масажу:
Вібромасаж є (у сидінні)
Масаж шиацу є
Роликовий масаж є
Функція підігріву є
Пульт ДУ є
Можливість використовувати в автомобілі є
Таймер є (в автоматичному режимі 15 хвилин)
Матеріал масажних роликів нефрит
Число масажних елементів 4
Кількість вібромоторів 2
Число масажних програм 3
Регулювання сили масажу є (знімна накидка на спинці)
Регулювання напрямку обертання роликів є
Матеріал обшивки шкірозамінник
Розмір накидки 75х46х8см
Вага 7,8 кг
Гарантія 3 роки
Напруга AC 100–240В
Напруга DC 12
Частота 50–60Гц
Потужність 42Вт
Сила струму 3 500мА

Відгуків немає, поки що.

Залиште відгук до “Масажна накидка Casada Quattromed 3”

Замовити дзвінок