Зворотній дзвінок
(095) 432-22-92 (098) 119-22-91
(095) 432-22-92(098) 119-22-91Зворотній дзвінок
Кошик

Масажер для діабетичної стопи

Сортувати:
  • За замовчуванням
  • Акційні
  • По новизні
  • По популярності
  • Спочатку дешеві
  • Спочатку дорогі
Фильтр
0 відгуків
9 850 грн.
Скидка Новинка
0 відгуків
25 400 грн. 24 500 грн.
Скидка Хіт продаж
0 відгуків
9 250 грн. 8 490 грн.
Скидка
0 відгуків
12 400 грн. 11 800 грн.
Хіт продаж Подарунок
0 відгуків
5 370 грн.
0 відгуків
Знято з виробництва

Масажер ніг при цукровому діабеті

Цукровий діабет, від якого страждає великий відсоток населення планети, відноситься до захворювань невиліковним, небезпечним своїми серйозними наслідками. При розвитку патології страждають всі системи і органи, і в першу чергу негативні симптоми проявляються в області ніг. При цьому стан пацієнта і якість його життя можуть бути помітно покращені при проведенні масажу і гімнастичних вправ. Складність полягає в тому, що масаж при цукровому діабеті має бути регулярним і професійним, але далеко не кожен може скористатися послугами фахівця, і далеко не у кожного діабетика фінансове становище дозволить їх оплачувати на регулярній основі. Масажер для ніг при цукровому діабеті може стати відмінним рішенням, якщо при цьому дотримуватися певних правил. Масажер для діабетичної стопи

Коли показані і протипоказані масажні процедури

При цукровому діабеті основною зоною застосування лікувального масажу є стопи - саме на них знаходиться величезна кількість (більше 70000!) Нервових закінчень. При грамотному впливі на них вдається ефективно поліпшити загальний стан здоров'я і запобігти формуванню діабетичної стопи. Масаж рекомендований, якщо має місце:

Застосування спеціалізованих масажерів відмінно нормалізує обіг крові і лімфи, допомагає швидко усунути втому і відновити пошкоджені тканини, прискорює метаболізм. При цьому використання масажеру для діабетичної стопи протипоказано в разі варикозу, при наявності некрозів, трофічних виразкових поразок, гангрени та інших шкірних патологій, а також якщо є присутнім ризик тромбозу. Масаж не проводять в гострих ендокринних станах і при соматичних патологіях в гострій стадії, спровокованих на цукровий діабет.

Масаж при цукровому діабеті

Допомога при діабетичній стопіСучасні масажери відмінно імітують роботу професійних майстрів, в ряді моделей досить натискання однієї кнопки для вибору найбільш ефективного масажу для діабетичної стопи. До найпопулярніших видів такого впливу відносять:

При цьому вибирати масажну техніку слід не тільки відповідно до побажань клієнта, а й керуючись рекомендаціями лікаря. Такий масажер повинен вміти виробляти м'які погладжування, інтенсивне розтирання і розминання, постукування і вібраційний вплив. Кожен елемент масажу повинен повторюватися кілька разів протягом сеансу, не доставляючи при цьому хворобливості і негативних емоцій.