Зворотній дзвінок
(095) 432-22-92 (098) 119-22-91
(095) 432-22-92(098) 119-22-91Зворотній дзвінок
Кошик

Масажер для ніг Марутака

Сортувати:
  • За замовчуванням
  • Акційні
  • По новизні
  • По популярності
  • Спочатку дешеві
  • Спочатку дорогі
Фильтр
0 відгуків
9 850 грн.
0 відгуків
8 490 грн.
0 відгуків
9 700 грн.
Скидка Хіт продаж
0 відгуків
28 000 грн. 24 500 грн.
0 відгуків
21 000 грн.

Масажери для ніг Марутака купити в Києві, краща ціна, гарантія, доставка по УкраїніМасажери Марутака - ідеальні пристрої для здоров'я ніг!

Компанія Марутака не втомлюється удосконалювати масажери для ніг і пропонує користувачам нові моделі - Marutaka Construct RT-1898 Marutaka Gold Pro, Marutaka Plus RT-1895 Marutaka RA01J. Незважаючи на різницю в ціні кожна конструкція відрізняється високою якістю проведених масажних процедур і розширеною функціональністю. Основне завдання, яке ставлять перед собою інженери японської компанії - створення професійних апаратів, здатних достовірно відтворювати дії масажистів і відтворювати найскладніші техніки, створювані століттями.

Технічні особливості масажерів Марутака Робота більшості масажерів Марутака заснована на роликовій системі, яка виробляє:

Останнє особливо цінне, оскільки інноваційні технології, задіяні при створенні цих пристроїв, дозволяють масажерам з високою точністю імітувати знамениту техніку шиацу, яка застосовується до біологічно активних ділянок. Акупунктурні точки, які у великій кількості розташовуються на стопі ноги, тісно пов'язані з різними органами і системами людського тіла, відповідно при їх опрацюванні вдається поліпшити стан усього організму. Але оздоровчий вплив надає не тільки роликова система, але і вібродвигун, повітряно-компресійні подушки і інфрачервоний прогрів. У пристроях японської компанії найчастіше крім роликового системи присутній як мінімум ще один компонент, що дозволяє урізноманітнити оздоровчі сеанси, а в деяких моделях є всі можливі компоненти.

Переваги використання масажерів

Ряд переваг виділяє конструкції Марутака серед інших подібних приладів:

Нові моделі дозволяють проводити плантарний масаж, реалізують технології SHAKE-SHAKE і HEEL CARE, запускаючи самостійне відновлення організму, покращуючи кровообіг, знімаючи стрес і судоми, усуваючи втому і набряклість ніг. Ножні масажери компанії Марутака - це відмінне рішення як для людей, які ведуть малорухливий спосіб життя, так і тих, хто постійно відчуває підвищені фізичні навантаження.