Масажер для ніг

12,680.00 грн.

12,680.00 грн.

5,850.00 грн.

15,400.00 грн.

10,098.00 грн.

2,340.00 грн.

3,483.00 грн.

4,840.00 грн.

2,960.00 грн.

2,840.00 грн.

Масажер для ніг Casada Canoo 4 .

Массажер для ног Canoo X-Tra использует технику, которая схожа с той, которой пользуется профессиональные массажисты. Ролики, которые работают в области стоп выполняют разминающий массаж, а т.к. они закреплены на специальных платформах, то это позволяет давать эффект точечного массажа.

Learn More

22,080.00 грн.

Масажер для ніг Марутака Anion RT-1887 .

Марутака Anion – последнее поколение ножных массажеров – объединил в себе все современные технологии для бодрости и здоровья ваших ног.

Learn More

5,967.00 грн.

Масажер для ніг Марутака-PRO .

Аппарат для массажа стоп Марутака-PRO полный аналог ручного массажа Шиацу, который обеспечивает переменное возбуждение биологически активных точек, расположенных на подошвах ног.

Learn More

5,950.00 грн.

-23%
Масажер для стоп Casada Infraped 2

9,920.00 грн. 7,680.00 грн.

Масажер для стоп Casada Infraped 2 .

Один из лучших массажеров для ног на сегодняшний день. Вибрация в сочетании с инфракрасным излучением за 15 минут снимают усталость после тяжелого дня.

Learn More

9,920.00 грн. 7,680.00 грн.

Останні дослідження вчених довели, що втома організму в першу чергу залежить від втоми ніг. Незручне взуття (у тому числі використання взуття на шпильках), довге перебування на ногах або подолання пішки великих відстаней, призводить до погіршення самопочуття.

Масажер для ніг: переваги

Масажер для ніг

Правда, «ліки» від таких недуг є. Це масажер для ніг. Медикам давно відомо, що на ступнях наших ніг знаходиться безліч акупунктурних точок, вплив масажу на які покращують роботу внутрішніх органів і всього організму.

Попереджаємо, що перед використанням будь-якого масажного пристрою, вам необхідно пройти консультацію у лікаря, щоб при протипоказаннях не завдати шкоди своєму здоров’ю.

В даний час масажери для ніг можна купити практично по всій Україні. Але, перш ніж бігти в магазин і витрачати зароблені вами гроші, необхідно визначитися для яких ділянок ніг вам потрібен масажер.

Адже на сьогоднішньому ринку представлені масажери, які відрізняються не лише фірмою-виробником, але і технікою застосовуваного масажу.

Види масажерів для ніг

Різноманітність форм дозволяють використовувати масажери для ніг як в домашніх умовах, так і в офісних приміщеннях і навіть в автомобілі.

Купити масажер для ніг ви завжди зможете в нашому інтернет – магазині Casada VIP. Досвідчені продавці – консультанти допоможуть вам з вибором якісного товару. Адже кожна модель має свої особливості, неповторний дизайн та оздоблення.

Хоча сама назва «масажер для ніг», говорить про те, що це не універсальний прилад, потрібно відзначити існування різних видів виробленого ними масажу.

  • Компресійний масаж здійснюється повітряними подушечками (5 – 12 штук).
  • Вібромасаж відбувається завдяки виброплатформам, які здатні масажувати навіть пальці ніг.
  • Роликовий масаж – це найпоширеніший вид. Він виконується за допомогою роликів, так званих «пальчиків масажера».

Так як масажери для ніг це електромеханічні прилади, їм властиво мати поломки і ізнос. Професійні менеджери інтернет-магазину Casada VIP запропонують вам товар провідних фірм виробників Marutaka, Rongtai, Zoryana і дадуть консультацію про надані гарантії та місцезнаходження сервісних центрів.

Хоча масажер для ніг не є предметом першої необхідності, але придбання його буде хорошим капіталовкладенням. Пам’ятайте, що ноги – це головна робоча частина нашого тіла, а здорові і красиві ноги – це ще і зовнішній вигляд кожного, поважаючого себе громадянина.

І наостанок! Чоловіки, якщо ви хочете постійно бачити красиві ноги своїх жінок, пам’ятайте, що подарунки даруються не тільки на 8 березня і день народження. Подаруйте своїй коханій гідний подарунок прямо зараз!

Замовити дзвінок