Зворотній дзвінок
(095) 432-22-92 (098) 119-22-91
(095) 432-22-92(098) 119-22-91Зворотній дзвінок
Кошик
Масажер для ніг RT-1895
Артикул: 46921

Масажер для ніг RT-1895

Артикул: 46921
Знято з виробництва
8 490 грн.
0 відгуків
 • + Безкоштовна доставка
 • + Оплата VISA / MasterCart
від 353 грнміс
Оформити розстрочку

Масажер для стоп RT-1895 - як продовжити здоров'я ніг

Бажання зберегти здоров'я і отримати довголіття властиве кожній людині. І професійний масажер ніг RT-1895 чия робота спрямована на стимулювання акупунктурних зон стопи дозволяє впоратися із завданням повною мірою. Опрацювання біологічно активних точок покращує і підсилює функціональність внутрішніх органів, допомагає організму відновити їх природним шляхом і покращує стан здоров'я в цілому.

Рефлексологія пов'язує нервові закінчення, що виходять на стопу, з усіма системами людського тіла, розробка певних зон дозволяє:

 • Поліпшити стан хребетного стовпа і знизити больовий синдром у спині;
 • Усунути проблеми, пов'язані з органами слуху, зору, нюху, а також ротовою порожниною;
 • Зняти стрес і напруженість, досягти повного розслаблення;
 • Позбутися від набряклості і зупинити формування тромбофлебіту.

Крім того, лімфодренажна система, що впливає на стопу, допомагає посилити потік крові і лімфи, за короткий проміжок часу вивести з організму шлаки і токсини, усунути болючість м'язових тканин.

В масажер вбудована компресійна система, що складається з повітряних подушок, які подають сухе повітря з шлангів. Подушки всебічно охоплюють стопи і м'яко стискають їх в процесі проведення сеансу, стимулюючи циркуляцію крові і лімфи.

Плантарний масаж з трофічних ефектом

Інноваційні технології дозволяють здійснювати плантарний масаж, здатний запустити здатність організму до самостійного лікування. Вплив при цьому застосовується до рефлекторних зон стопи, на якій розташовані біологічно-активні точки, пов'язані з різними системами організму. Додатково присутній трофічний ефект дозволяє поліпшити стан сухожилля, оскільки саме на нього припадає найбільше навантаження. В результаті вдається позбутися болю в гомілкостопі, усунути судомні скорочення м'язів і посилити потік крові. Після процедури починаються відновні процеси, посилюється еластичність зв'язок і їх витривалість.

Технологія SHAKE-SHAKE

Для опрацювання п'яти використовується технологія SHAKE-SHAKE, заснована на делікатному вібраційному впливі. При цьому позитивний ефект відзначається на ділянці від ступні до литкового м'яза, часто він з'являється після першого ж сеансу. Припиняються судомні скорочення м'язів, в кінцівках з'являється легкість, зникає набряклість. Завдяки SHAKE-SHAKE вдається запустити роботу органів і систем, стабілізувати загальний стан і оздоровити емоційний фон.

Технологія HEEL CARE

Ще одна інноваційна технологія, за допомогою якої вдається купірувати прояви підошовного фасциїта, носить назву HEEL CARE. Вона усуває дискомфорт і запальні явища в ступнях, що розвиваються як наслідок мікроскопічних надривів фасцій. У комплексі зі спеціальними вправами масажні сеанси допомагають розтягнути ахіллове сухожилля і розробити підошовний апоневроз. Результатом стає поліпшення функціональності фасцій і підвищення еластичності тканин. Технологія допомагає позбутися хворобливості і спазмів, що виникають в нижніх кінцівках, підсилює потік лімфи і крові, перешкоджаючи утворенню набряків. Прискорена циркуляція крові забезпечує швидке насичення тканин і органів киснем і корисними мікроелементами.

Функціональні особливості, які вигідно виділяє цю модель:
 • Можливість відтворення найбільш популярних масажних технік - Шиацу, Гуа-Ша, роликового, вібраційного і розминання;
 • Стійкість позитивного результату при щоденному 10-хвилинному застосуванні;
 • Розробка стопи проводиться по всій її площі, включаючи п'яту і пальці;
 • Універсальність - прилад може використовуватися незалежно від статі або віку;
 • Інтенсивність впливу повітряно-компресійнрї системи має три регульованих рівня;
 • Інфрачервоний прогрів посилює лікувальний ефект;
 • Функція лімфодренажного масажу.

Масажер допоможе зберегти здоров'я ніг і всього організму в цілому, але особливо його застосування показано при ослабленій імунній системі, надмірної маси тіла, наявності набряків, судомних скорочень м'язів, хворобливості і тяжкості в ногах. Це прекрасна можливість проводити профілактику вірікоза і зміцнити судинні стінки.

Характеристики
Види масажу Шиацу, розминаючий, вібраційний, компресійний
Прогрівання Є, інфрачервоне
Кількість автоматичних програм 3
Ручні налаштування Є
Таймер є, 15 хвилин
Кількість вібраційних режимів 3
Кількість режимів інтенсивності масажу 3
Вага 7 кг
Напруга 220V
Габарити Ширина 38 см, глибина 38 см, висота 27 см
Гарантія 24 місяці
Написати відгук
Ви переглядали