Масажер для ніг Марутака-PRO

Артикул: 45414

Аппарат для массажа стоп Марутака-PRO полный аналог ручного массажа Шиацу, который обеспечивает переменное возбуждение биологически активных точек, расположенных на подошвах ног.


5,950.00 грн.

Купити в 1 клік
Поділитись:

Якісний масаж ніг дозволяє зберегти молодість всього організму, забезпечує здоров’я і довголіття, сприяє відновленню після важких хвороб і є кращою їх профілактикою. На масажер для ніг Марутака-PRO покладена величезна відповідальність, а що дозволяє йому гідно виконувати поставлену задачу, спробуємо розібратися далі.

Японське диво

Східна медицина за багатовікову історію існування довела свою ефективність і саме на цю науку спиралися виробники масажера для ніг.

Використання Марутака-PRO дуже швидко покращить стан організму. Власники цього диво-приладу, як один відзначають, що приходять до норми тиск, робота серця, стає вище імунітет, поліпшується сон, підвищується бадьорість протягом робочого дня, але це далеко не все, на що здатний масажер.

Основні переваги

Марутака – прилад дуже розумний. Основний принцип його роботи в популярному масажі Шиацу, який полягає в стимулюванні відповідальних за здоров’я і довголіття точок. Оволодіти цією методикою досить складно, але приладу своє здоров’я можна довірити не замислюючись.

Безсумнівним підтвердженням переваг є рекомендація використовувати массажер для лікування

  • церебрального паралічу та інших порушень рухливості кінцівок;
  • варикозу і венозної недостатності;
  • хвороби Паркінсона;
  • травм хребта;
  • проблем з роботою ШЛУНКОВО-кишкового тракту;
  • збої в лімфосістеме;
  • набряках і т. п.

Але не варто займатися самолікуванням. Оздоровчі процедури повинні проводитися виключно під наглядом фахівця.

Обережність не завадить

Не завадить проявити обережність тим хто страджає від серцевої або ниркової недостатності, тромбозів, онкології. Не рекомендується використовувати прилад вагітним, годуючим матерям, а також до 14 і після 60 років.

Варто пам’ятати, що після точкового впливу на стопи потрібно відпочити хоча б кілька хвилин.

Марутака-PRO – особистий шиацу-масажист, придбати який може кожен з вас.

Відгуків немає, поки що.

Залиште відгук до “Масажер для ніг Марутака-PRO”

Замовити дзвінок