Зворотній дзвінок
(095) 432-22-92 (098) 119-22-91
(095) 432-22-92(098) 119-22-91Зворотній дзвінок
Кошик

Гарантія

Шановні покупці, ми завжди дбаємо про якість придбаної вами продукції, тому всі представлені вашій увазі товари відрізняються високою якістю і в обов'язковому порядку мають підтверджуючий це сертифікат.

Протягом тривалого часу ми працюємо тільки з позитивно зарекомендованими себе в даній галузі заводами-виробниками, тому ви можете бути впевнені, що стаєте володарями саме продукції світових брендів.

Зверніть увагу:

Кожен товар має чітко встановлений термін повної гарантії від виробника, але крім цього у вас є можливість при необхідності отримати безкоштовне сервісне обслуговування, а також якісний ремонт по закінченню зазначеного терміну. Щоб скористатися цими послугами, уважно вивчіть гарантійний талон, в якому повинна бути викладена інформація про найближчі пункти сервісного обслуговування.

Це важливо

Щоб уникнути можливих непорозумінь, при отриманні замовлення на пошті або вдома у кур'єра ОБОВ'ЯЗКОВО:

  • перевірте цілісність упаковки;
  • роздрукуйте товар в присутності представників поштової служби;
  • уважно огляньте товар. На ньому не повинно бути вм'ятин, тріщин, сколів та інших видимих дефектів;
  • якщо є можливість, увімкніть прилад.

Істотні умови

Відповідально поставтеся до здійснення покупки. Після її оформлення у вас на руках має бути правильно заповнений талон, який є запорукою гарантійного обслуговування. В ньому зазначаються дата покупки, сума (цифрами і прописом), термін повної гарантії та подальшого обслуговування, а також точки, де таке обслуговування може бути оперативно проведено.

Зверніть увагу на правильність написання серійного номера, а головне пам'ятайте, у жодному разі не намагайтеся самостійно відремонтувати поломку, не розкручуйте та не розбирайте прилад.

У разі механічного втручання гарантійні роботи проведені не будуть.

Якщо у вас виникнуть додаткові питання, отримати консультацію можна у наших фахівців-консультантів.

Приємних вам покупок.