Зворотній дзвінок
(095) 432-22-92 (098) 119-22-91
(095) 432-22-92(098) 119-22-91Зворотній дзвінок
Кошик

Доставка

Ми дуже раді, якщо вам вдалося знайти в нашому інтернет-магазині те, що ви шукали. Забрати свою покупку ви можете самостійно, повідомивши заздалегідь про це по телефону консультантів, можете оформити поштову доставку або ж скористатися послугою кур'єра, який привезе товар прямо до вас додому.

Оформити купівлю можна в будь-який день тижня і в зручний для вас час. Ми намагаємося, щоб це сталося з максимальним комфортом для наших покупців, але мінімальну участь у цьому вам теж доведеться прийняти.

Зазвичай доставка займає 1-3 дні, в залежності від того, в якій точці України ви мешкаєте, а також від того, на користь якого перевізника зробили вибір. Інтайм, Нова пошта, Делівері та Автолюкс – найбільш перевірені нами компанії, однак якщо ви віддаєте перевагу якійсь іншій, обговорити це можна з нашим фахівцем-консультантом за телефоном.

Під час оформлення замовлення у вас уточнять особисті дані, контактний номер телефону, а також відділення вантажоперевізника, яке розташоване ближче всього до вашого дому і на яке буде оформлено отримання.

Уточнити цю інформацію можна на сайті обраної для доставки компанії.

До речі, оформити доставку можна і прямо на будинок. Ця послуга передбачена у всіх перелічених компаніях перевізників.